, , ,

Den Matek!


14. 5. Den matek se blíží!

Je zajímavé že u dne matek se vás nikdo nezeptá, zda ho slavíte nebo ne, protože všichni tak nějak předpokládají že ho slavit budete. Že si alespoň vzpomenete na vaši mamku a poděkujete jí za to že je. Každý totiž máme v sobě lásku a vděčnost ke svojí mamince, která nás porodila a vychovala. Dle mého názoru bychom si tuto vděčnost neměli uvědomovat jen jednou ročně na den matek, ale častěji. Né všichni mají totiž takové štěstí, jsou mezi námi i lidé, kteří se se svojí maminkou nevídají a nebo ji třeba nikdy nepoznali. Buďme si nablízku a pokud s maminkou už nebydlíte, čas od času jí zavolejte a zeptejte se jak se má. Ani netušíte jakou jí tim uděláte radost. 

Nedávno jsem si prohlížela Pinterest a narazila jsem na pár úžasných DIY nápadů, které zvládnete také a rozhodně tím vaši maminku potěšíte. Tak se nechte inspirovat.

No a pokud by se vám nechtělo nic vyrábět a přesto chcete mamince udělat radost, zkuste se podívat SEM a vybrat jí nějakou pěknou kosmetiku. Čím jsem totiž starší, tím více chápu že ženě udělá největší radost kvalitní kosmetika a nebo drahý šperk (to ale přenecháme tatínkům :). S láskou Simi