, , , ,

Detoxikace v tradiční čínské medicíně


Již přes dva roky chodím na čínskou medicínu k Renatě Lien Čepelkové. Renata je inspirující žena, která se již od roku 1990 věnuje tradiční čínské medicíně. Procestovala Irán, Pákistán, Vietnam, Indii,  Thajsko, Čínu, Tiben, Barmu, Kambodžu, Laos a Etiopii. Věnovala se studiu historie tohoto světadílu, čínské medicíně a studiu masážních technik v Číně a Thajsku.

Renata mi pomáhá udržovat zdravou štítnou žlázu (kdysi jsem užívala Letrox) a také zlepšovat zrak. Masíruje mi šíji a občas dává i baňky. Je expertkou na hubnoucí procedury a také umí pomoci neplodným ženám tak, že jsou schopny porodit zdravé děti. Její výsledky jsou úžasné a pokud máte nějaký vážný zdravotní problém a chcete zkusit alternativní cestu, vřele doporučuji zajít k Renatě. Kontakt na ní naleznete ZDE.

V současné době bude mít Renata seminář na téma Detoxikace v tradiční čínské medicíně a tak bych vás touto cestou na něj ráda pozvala. Seminář se bude konat ve středu 26. dubna 2017 od 17:00 do 21:00 hodin v přednáškové místnosti Café Theraphy, Školská 30, Praha 1.

Detoxikace v tradiční čínské medicíně bude zahrnovat následující témata:
1) Historie a význam léčebné dietetiky v tradiční čínské medicíně.
2) Detoxikace v čase a prostoru tradičního čínského kalendáře.
3) Detoxikační kůry jaro, léto, podzim, zima.
4) Aktuální detoxikační kůra s jídelníčkem na přechodné období jaro/léto 2017.

Na semináři obdržíte písemné podkladové materiály včetně jídelníčku na přechodné období jaro/léto,
Během semináře ochutnávku čajů.

Veškeré další info jak se na seminář přihlásit najdete na Facebooku ZDE.

P.S.: Budu tam také takže doufám, že se tam alespoň s někým z vás potkám ;).


O přednášejícím:
Bc. Renáta Čepelková, DiS.
Absolvovala čtyřleté studium tradiční čínské medicíny v TCM Institutu, a čtyřleté studium na vysoké škole zdravotnické. Na studium pak navázala postgraduálními semináři čínské ušní akupunktury, nutriční terapie a omlazovacích technik v čínské medicíně, problematika očních chorob, fytoterapie a další. Je autorkou knihy "Jídlo jako lék podle čínské medicíny" a v současné době připravuje další knihu o stravování v období klimakteria.