, , ,

Co jsem dostala k narozeninám?Před pár dny (vlastně už týdny!) jsem oslavila své narozeniny a konečně vám můžu povyprávět co jsem dostala k narozeninám. Začnu u Lukáše, který mi dal krásné stříbrné naušnice (velké kruhy), které jsem už stačila ztratit a následně zase najít ve velkém obchodním centru. Pravděpodobnost že tam najdete ztracenou naušnici je asi tak 1:10000, ale Lukášovi se to podařilo! Neuvěřitelný. O to víc se je ale teď bojím zas nosit, no uvidíme. Dal mi také růže a hořkou čokoládu.

Od ségry jsem dostala poukázku do Zary, od mamky peníze a od táty karafiát :D No jo, prostě můj tatínek. I když mě dokáže vytočit asi úplně nejvíc na světě, je to pořád ten nejlepší táta a má mě rád.
Dnes jsem ještě opožděně dostala poukázku do nákupního centra od kolegů z práce, což bylo moc milé. Navíc jsem celý den měla u sebe Žofku, což bylo super! :)
Za takový malý dárek můžu považovat i to, že moje reklamace v Guess byla vyřešena a dali mi úplně novou kabelku. Juhuu, miluji když se firma stará o své zákazníky, protože jedině tak si vybuduje loajalitu spotřebitelů a reputaci své značky. Kéž by se tímto přístupem nechali inspirovat i ostatní společnosti, jako např. O2, se kterým jsem nedávno řešila samé "radosti" :).
Mezi další dárečky, které mi přišly, patří kosmetika od společnosti Kneipp a vlasová péče od Maria Nila. 
Kneipp je úžasná přírodní kosmetika, která nese jméno podle svého zakladatele Sebastiana Kneippa. Ten se po celý svůj život aktivně zajímal o vodoléčbu a další metody přírodní medicíny. V balíčku byl sprchový gel a tělové mléko, které voní po limetce. Dále jsem dostala koupelové olejíčky, které jak už to tak bývá u nás zvykem, používá hlavně Lukáš. Já si totiž dávám vanu jednou za čas, Lukáš každý den :)). Nicméně je po nich pokožka krásně vláčná a voní.
Za vlasovou péči Maria Nila děkuji Verče. Chvíli jsem se odhodlávala než ji vyzkouším, protože jsem se přece jen trochu bála zda mi nenaruší mojí nabarvenou blond, ale nakonec jsem ji včera vyzkoušela a jsem spokojená. U těchto "colour refresh" záleží, který druh použijete. Já mám Maria Nila Colour Refresh Vanilla, která je vhodná na blond a světle hnědé vlasy. Je to vyživující maska s dočasnými barevnými pigmenty, která rychle zvýrazní intenzitu naší barvy, nebo i zcela změní barvu vlasů. Nedokáže ale vlasy zesvětlit. V nabíce mají i růžové, červené, azuro a další. Vlasy jsou po ní krásně lesklé. Navíc neobsahuje parabeny, je 100% vegan a cruelty free.

Za všechny dárečky moc děkuji, stejně je pro mě největší dárek to že mám Lukáše, svojí rodinu, super práci a kolegy, zdraví, blog, vás a také tu naplánovanou svatbu, která mě občas dohání k šílenství :). Mějte se krásně! S láskou Simi