, , ,

Nová Guess kabelka a parfém


Asi vám neunikla moje světle růžová kabelka Guess, kterou jsem od léta nosila všude s sebou. Milovala jsem ji a nosila i tehdy, když mi zrovna neladila k botám - což bylo vlastně vždy :D
Nicméně jsem si poslední dobou začala všímat že se zbarvuje do modra podle oblečení, které jsem zrovna nosila. Nešlo to umýt a nevypadalo to zrovna reprezentativně. Tak jsem se zašla zeptat do prodejny co s tím a slečna mi poradila ať to zkusím reklamovat. Nevím jestli mám poslední dobou takovou smůlu a nebo jsou ty věci tak nekvalitní, ale neustále chodím něco reklamovat. Minule to byl zimní kabát z Reserved, na kterém se začaly po dvou měsících tvořit cucky a teď je to kabelka z Guess. Každopádně jsem již nějaký čas uvažovala o tom, že bych potřebovala i černou kabelku (právě z těchto praktických důvodů) a tak jsem si ji tam hned vybrala a koupila. Slečna mi začala nabízet i peněženku, ale nakonec jsem řekla že šetřím na svatbu a odolala jsem :). 
Z kabelky jsem nadšená, je to takové 2 v 1. Ve velké kabelce se ukrývá ještě jedna menší, která je na zip. Tam budu nosit cenné věci a můžu si ji vzít i samostatně na večer. Velká kabelka je dokonce oboustranná, tzn. že ji můžu mít i v bílé barvě. A aby té značky Guess nebylo málo, momentálně používám i jejich parfém Guess Dare. Došla mi moje milovaná Hugo Boss Ma Vie a také Versace Bright Crystal Absolu. Upřímně, Guess Dare asi nebude "má" vůně. I přestože skvěle vydrží a nedělá mi bolehlav, něco mi na ní nesedí. Je taková ... možná příliš obyčejná, těžko říci. Lukáš mi také říkal, že ho nějak extra nenadchla a tak si ji příště již nekoupím. 


Hugo Boss Ma Vie je moje nej, ale poslední dobou mi přišlo jako kdybych ji už na sobě moc necítila. Ono se sice tvrdí, že správnou vůni na sobě necítíte a okolí ano, ale těžko říci zda to je zrovna tento případ. Naopak jsem poslední dobou začala mít hodně ráda vůni Downtown od Calvin Klein, kterou jsem dala i své ségře k Vánocům, protože ji měli na Notinu za super cenu. Řekla jsem jí že pokud jí nebude vonět, ať mi ji vrátí zpět a zatím se ke mně ještě nevrátila :). 


Dělám tedy závěr že Guess vůně ne, ale kabelky ano. Ještě samozřejmě uvidím, jak dopadne ta reklamace růžové kabelky. Nerada bych na Guess zanevřela protože netuším, kde bych pak jinde kupovala kabelky (Michael Kors nechci). Navíc mi jedna moje kamarádka říkala, že kdykoliv jde okolo Guess, vzpomene si na mě. A to mě ani nesponzorují, ach jo :D. No nic, mějte krásný víkend, vy z vás kdo máte rádi zimu tak si ji užívejte plnými doušky a nezapomeňte jíst hodně vitaminů, protože všude okolo nás něco lítá. S láskou Simi