, , , , ,

Kolik vážím po Vánocích?!


Tak naštěstí je tahle fotka vzhůru nohama, ale lekli jste se, že?:) Po dlouhé, velmi dlouhé době jsem se dnes vážila a na to že jsem přes Vánoce jedla jak čuník, je 58 kg poměrně slušné číslo. Jen se trochu obávám, že ze svalů se to spíše přeměnilo na tuk. Sice mi díky tomu vyrostla i prsa, ale ta zimní pneu se mi teda nelíbí. Hlavně jí už nestáhne ani korzet na svatebních šatech, který v létě musím obléct!
Po dlouhém přemýšlení jsme se dnes s Lukášem konečně odhodlali a pořídili si členství v Balance Clubu. Překvapivě jsme tam 3. ledna nebyli jediný, kdo měl tento super nápad, ale díky velké rozloze fitka to bylo bez problémů. Kromě obrovského fitness centra je tam také bazén, výřivka a několik saun. Už vím, kde budeme teď častěji než doma :).
Jinak přecházíme na zdravější stravu (i když ty dortíky v práci mi to často kazí) a Lukáš opět začíná krabičkovat a já zas po večerech navařovat. Pak na sebe občas vylítneme protože já jsem vystreslá ze svatby a Lukáš zase z hladu. Občas se tomu zkrátka nedá vyhnout, ale my na sebe nikdy dlouho nedokážeme být naštvaní. Ihned se usmíříme a je to zas fajn.
Je toho teď v poslední době dost, milion zařizování kvůli svatbě, do toho objednáváme vestavěnou skříň, nová práce atd., ale musí se to zvládat. Nic jiného nám zkrátka nezbývá :). A co vy, jak jste vkročili do nového roku? Já jsem si pro rok 2017 ani nedávala žádná předsevzetí, to co si přeji mám každý den v hlavě a to mi stačí. Pokud si ale něco můžu přát pro tento rok, byla by to povedená svatba s celou naší rodinou, nějaké super romanticko-dobrodružné líbánky u moře a hlavně abychom všichni byli zdraví a v rámci možností i šťastní. Mějte se krásně a přeji vám šťastný nový rok! S láskou Simi