,

Když se to se*re tak se to ...aneb šikovná Simi rozflákala Iphone

Ani nevím kde začít, jsem tak rozčílená že zlostí asi vybuchnu. Je pravda že už jsem se trošku zklidnila, protože jsem si teď zacvičila relaxační jógu, ale i tak to ve mně pěkně kypí. Prožívám teď poslední dny v práci a místo toho, abych měla klid a čím dál méně práce, je to přesně naopak. Hodně práce, stresu, nervozní kolegové a žádný odpočinek před novou prací. Dnes jsem z toho byla tak rozhozená, že se mi povedlo hodit můj telefon na kachličky. A to jsem ho měla v plánu prodat, protože se chystám pořídit nový model. Super, rozbil se přesně v ten pravý čas. Na druhou stranu si nedovedu představit správný čas na rozbití telefonu, to asi není nikdy. Vždy je to škoda a neočekávané náklady navíc. No jo, šikovná Simi prostě. Nic, jede se dál. Už jsem skoro zapomněla i na ten nepovedený dýňový koláč, který jsem se včera snažila se vší láskou a péčí upéct. Hlavně aby to bylo zdravé. Ehm, zdravé to asi je, ale jedlé moc ne. Navíc ta konzistence - no není o co stát.

Občas mám zkrátka pocit, že mám obě ruce levé. 


Nejraději bych si někam zalezla a nevylézala, dokud toto období nepřejde. Vím že to nejsem já. Vím, že jsem občas i docela šikovná a dokonce mám i dny, kdy jsem šťastná, ale není to zkrátka trvalý stav. Moc tomu ani nepomáhá okolí mých nejbližších, kteří by si váš život představovali nejraději jinak. Člověk stále musí bojovat za to, že už je to JEHO život a že si to chce dělat podle svého. V těchto dnech jsem schopná se vytáčet z naprostých maličkostí. Jako třeba dnes když nejel autobus dobrých 20 minut a normálně jezdí každých 7 minut! Grrrr, jak já byla vytočená. Ještě tam stál v dáli a svítil. Normálně jsem měla chuť za ním jít a zeptat se ho, jestli hodlá přijet ještě dnes.


Občas sama sebe překvapuji, kolik agrese se ve mně skrývá! :D


Ale to je život, jednou máte skvělnou náladu a podruhé jste zase rozčílení. Důležité je si tyto problémy nevylévat na ostatní, kteří za to nemůžou. A také mít své techniky, kterými se zklidníte a budete vědět, že to je pouze přechodný, pomíjivý stav. Shit happens a občas je toho víc než dost, ale tohle jsou pouze maličkosti ve srovnání s tím, když jde někomu o život. Proto se radujme z toho že jsme zdraví, že máme okolo sebe lidi kteří nás mají rádi a dokážou nás i během těchto nepříjemných chvíli rozveselit. S láskou Simi