,

Naše mamky milují...


Nevím proč tomu tak je, ale obě naše mamky (jak moje tak Lukášova) jsou trošku posedlé značkou Lancome. Když jsme naposledy jeli do Bohumína za Lukášovými rodiči, přivezla jsem tam jako dárek Lancome omlazující oční krém. Nedávno jsem se ptala mojí mamky, co by chtěla k narozeninám a hádejte, co si přála - parfém Trésor od Lancome. Já osobně s produkty od značky Lancome nemám zkušenosti, ale musím uznat, že parfém voní nádherně. Ucítíte z něj květinově-orientální vůni, ze které s trochou štěstí poznáte sladké tóny šeříku, růže, květů meduňky a broskve. Po nějakém čase se ve vůni objeví kombinace kosatce, konvalinky a jasmínu. Na závěr ucítíte hřejivé tóny pižma, jantaru a vanilky. Mamka tento parfém již měla a chválila si, že dlouze vydrží. 
O značce Lancome je v poslední době poměrně dost slyšet. Tváří značky je Kate Winslet, kdysi jí byla Julia Roberts či Penelope Cruz. Já Lancome často vídám v ženských časopisech. Značku založil Armand Petitjean, který se údajně inspiroval zříceninou hradu Le Chateau de Lancosme. Lancome má jako svůj symbol růže, jenž měly růst v okolí hradní zříceniny. Je svým způsobem originální také tím, že nenese přímo jméno po svém zakladateli. 
Pokud byste chtěli udělat radost vaší mamince, dejte jí krém nebo parfém od Lancome. Pevně věřím že nešlápnete vedle. Není to zrovna levná záležiost, ale dají se pořídit za dobré ceny např. na Notinu. S láskou Simi