, ,

Jak na podzimní depku?


Tak dortíčkem by to také asi šlo, ale začnu hezky popořadě.
Začátkem září to ještě vůbec nepůsobilo jako konec léta a vše vypadalo jako když s námi sluníčko a teplo zůstane napořád. Bohužel (pro někoho bohudík) se během tohoto víkendu tak ochladilo, že jsem vytáhla teplé podkolenky a ujistila se, že opravdu vím kde mám ve skříni zimní rukavice. To že přišel ale skutečně podzim jsem poznala až v práci, kdy jsem místo pití vody přešla na tzv. zimní režim - pití čajíčků. Včera jsem dokonce spala se šátkem na krku protože jsem cítila divný knedlík v krku a trochu jsem se obávala, že se mi rozjede bolest v krku. Předtím jsem si stihla dát ještě hodinovou horkou vanu, ze které mi bušilo srdce jako kdybych uběhla maraton. Ano, horká vana může být i nebezpečná, takže pozor na to. Ale pomáhá mi se zbavit stresu a je to taková má dynamická meditace. Co mi ale pomáhá úplně nejvíc je ranní jóga. Chodím do Energy Studia a s jógou i prostředím jsem maximálně spokojená. Jóga je pro mě jak balzám na duši, pomáhá přesně ve chvílích kdy to potřebuji a rozhodně je jedna z mála věcí, kvůli které má smysl si přivstat. 
A aby se mi ta podzimní náladička lépe překonávala tak jsem si ji musela osladit něčím dobrým. Dnes jsem skočila s mamkou na večeři do Cacaa a i přestože jsme si daly salátky s krevetami a tuňákem (ano žijeme zdravě!) tak jsme si neodpustily odnést dortíčky domů. Tento konkrétně na fotce je čokoládový s malinami a těším se až si ho dám zítra ráno. Když už hřešit tak dopoledne a nikdy né večer. Já vždycky tvrdím že dobré jídlo zažene všechny chmury. V tomto období miluji dýňové polévky a Pho bo! Také nedám dopustit na zázvorový čaj. Jeden jsem dnes měla i v Puro Gelato, kde mi slečna nalila vrchovatý hrnek poté co viděla, jak mám zmrzlý červený nos.
Ano, zima přichází ale zkusme hledat i to optimistické na tomto období, a to je např. přestat řešit naši štíhnou linii, protože teď už to stejně nikdo neuvidí :). S lásku Simi