,

Trošku zvrácená láska


Parfém v podobě černé lebky. Tak tohle dostal Lukáš k narozeninám. A aby mi to nebylo líto, tak já jsem si zas pořídila bílou. Ehm, je to možná trošku zvláštní, ale hned jsem věděla, že ho musím Lukášovi dát! On totiž miluje lebky a všechno s tím spojené. No neptejte se mě proč, mně to ze začátku přišlo také dost divné, ale když se zamyslím nad tím jaké psal kdysi básně (o smrti, o zabíjení, o krvi atd) na které mě mimochodem chtě nechtě sbalil, tak se tomu nemůžu ani divit. Byly opravdu krásné, akorát že nebyly o klasických věcech jako je láska, ale o něčem trošku morbidnějším. Možná bych se měla zeptat sama sebe, proč se mi líbily, ale já to beru tak že každý máme v sobě nějaké morbidnosti, jen většina lidí to nikam neventiluje. Možná to o sobě ani neví a díky tomu to může mít pak fatální následky.
Ale nerada bych to viděla černě. Chtěla jsem tím říci, že mě najednou fascinovalo, že o něčem tak strašném mohl někdo napsat něco tak krásného.

Přiznávám se, že u těchto parfému jsem ani neřešila jak voní. Vybrala jsem si je kvůli jejich designu i kdyby měly stát jen na poličce (kde se mimochodem krásně vyjímají) - představte si ten můj bledě modrý princeznovský pokoj a k tomu tyhle děsivé lebky.

První jsem vyzkoušela svůj dámský bílý Police To Be The Queen*. Musím říci, že konkrétně tuto vůni bych si asi nevybrala. Na mě je dost netradiční a na první pohled jsem nebyla schopná posoudit, zda mi voní a nebo ne. Ale po zkušenostech s parfémy již vím, že beztak si v něm musím nějaký čas pobýt abych zjistila, zda mi vlastně voní a nebo nikoliv. Párkrát jsem ho už měla na sobě a ačkoliv na první přičichnutí není můj typ, celkově je mi na těle příjemný a nebolí mě z něj hlava jako u některých jiných silných parfémů. To že v něm má být kombinace květů fialky, červených bobulí a mandarinek tedy vůbec necítím, cítím v něm něco úplně jiného, co bohužel nedokážu popsat. Rozhodně je to naprosto jiná vůně než jsem zvyklá a jsem ráda, že ji mám ve sbírce.

Co se týče pánské černé lebky Police To Be The King*, tak na Lukášovi mi moc voní. Prý se v něm nachází vůně bobkového listu, citronu a cedrového dřeva - zajímavá kombinace. Co si budeme namlouvat, věci si vybíráme také podle designu a tento flakón rozhodně zaujme. S láskou Simi

*Pořízeno z Parfums.cz