, , , ,

Dárek pro Lukášovu mamku


Pořídila jsem si nový parfém a není pro mě, ale pro mou možná někdy nastávající tchýni :). Když jsme byli s Lukášem v jeho rodném městě Bohumíně, poprvé jsem poznala jeho rodiče a byli naprosto skvělí! Lukáš má něco z nich obou. Tatínek je veselá kopa, dovede si užívat naplno života, rád jezdí na kole a tak jsme podnikli výlet na kolech až do Polska (což bylo opravdu blízko!). Příroda je tam naprosto božská, všude samá zeleň - opravdu mě to překvapilo! Navíc jsou tam ideální podmínky na kolo, žádné velké kopce jen rovinka a dobře udržované cesty. 
Maminka je velmi elegantní paní, která se skvěle stará o rodinu a výborně vaří! Když jsem u nich byla na návštěvě, všimla jsem si, že používá parfém Thierry Mugler Angel a moc krásně voněl. Cítila jsem v něm maliny, trochu i medu, jasmínu a dalších exotických plodin. Jak jsem si pak později vyhledala, je tam také vanilka s čokoládou, jantarový karamel a vše je okořeněné trochou exotické pačuli. Design parfému připomíná hvězdnou noční oblohu za jiskřivých vlahých letních večerů. Je to jako andělská hvězda, moc se mi lahvička líbí.
Parfém vytvořil francouzský módní návrhář v roce 1992 a nazval ji "Angel", což v překladu znamená "Anděl". Takže pokud byste toužily po něčem exkluzivním a neobyčejném a nebo chtěli udělat radost vaší mamince nebo jiné blízké ženě, zkuste parfém Thierry Mugler Angel. Parfém dokáže svým majitelkám nabídnout plnými doušky snové krásy orientu.

No a jelikož se za měsíc do Bohumína chystáme zas, tak jsem si říkala, že bych Lukášovým rodičům ráda dala nějaký dárek za to, jak hezky se o mě starají a že jsou na mě tak hodní. Pro maminku mám tedy parfém Angel* a tátovi musíme ještě něco vymyslet :). Chystáme se tam zůstat okolo pěti dnů, tak se na to moc těším. Hlavně mám pocit, že jedu daleko od Prahy a vyčistím si tak hlavu. Je to balzám na duši být pryč z města a obklopena zelení, ačkoliv jsem tohle na Ostravsku rozhodně nečekala!