, , , , ,

Naše první výročí půl roku!


To je On... Chlap, se kterým 1.6.2016 oslavím půl roku. Jako dnes si vzpomínám, kdy jsme šli na naši první schůzku s tím, že nejdříve to mělo být kafe a pak z toho vzniklo víno. Byl to skvělý večer, hodně jsem se bavila, ale odcházela jsem z rande s tím, že tohle rozhodně není můj typ a nikdy bych s někým takovým nemohla chodit a už vůbec ne pomýšlet na rodinu... A ejhle, jak se to změnilo... :)

Naše první rande totiž nemělo být ani rande, spíše takové posezení a popovídání o Youtube. Měli jsme společného známého a chtěla jsem mu předat své zkušenosti a pomoci mu nastartovat jeho vlastní kanál. A jelikož je Lukáš taková veselá kopa, tak tam stále házel fóry a rozesmíval mě a zkrátka jsem se s ním cítila moc dobře. Byla jsem to já...
Od té doby jsme si stále psali a hned po pár dnech jsme se sešli znova a po sklenkách vína jsme se šli projít vánoční Prahou. Romantika byla jako z filmu, ruka v ruce, něžné doteky, no cítila jsem se opět jako malá školačka! Ten večer se to zlomilo a já odcházela domů s tím, že na něm opravdu něco je. Něco, co chci začít prozkoumávat. Další rande bylo v Národní knihovně. Napětí mezi námi se dalo krájet, bylo to super! Měli jsme pocit, jako že se známe věky... Už na začátcích tohoto randění jsem tady na Blog napsala článek Mr. Right, takže si asi dovedete představit, jak moc jsem to cítila.
Psal mi básně. V angličtině a nebyly příliš romantické... spíše takové děsivé a temné, ale to mě na něm fascinovalo. Odkrýval mi své temné stránky a dovolil mi pochopit jeho nitro, což si na něm vážím úplně nejvíc. Komunikuje se mnou. Říká mi, co ho naštvalo a co naopak potěšilo, dovoluje mi pochopit, jak se k němu mám chovat a to je základ pro to, že náš vztah funguje tak dobře. Komunikace a humor jsou  primární kameny, na kterých se dá stavět. Pak je pro mě strašlivě důležité spolehlivost a také chemie, která je mezi námi. 
Samozřejmě, že po půl roce (už spolu navíc i bydlíme!) známe své nedostatky, ale to k tomu patří a pokud fungují základní kameny, všechno ostatní už jsou jen  maličkosti, které se dají dobře překonat. 
Také jsem teď řešila, co mu dát k výročí za dárek, a jelikož v poslední době dost ujíždím na parfémech, tak jsem se mu rozhodla pořídit The Game od Davidoff. Je to sportovní vůně pro charismatické a seběvědomé muže a k němu se mi moc hodí. 
Člověk nikdy neví, co bude za měsíc nebo za rok, a proto je potřeba si užívat tady a teď a být pokud možno spokojený a vděčný za to, co máme. S láskou Simi