, , , , , , ,

RAW Vánoční Cukroví - Zasněžení Sněhuláci!

V pořadí druhý recept na Zdravé vánoční cukroví, o které jste si často psali! Tentokrát je to RAW recept, to znamená bez pečení, se zachováním veškerých vitaminů a minerálů obsažených v surovinách. Je to bez mouky, bez cukru, bez vajec, bez mléčných výrobků a mléka, vhodné pro vegetariány i vegany a lidi, co se stravují pouze na RAW stravě... A k tomu všemu je to ještě BOŽSKY DOBRÉ! :) Přinesla jsem ho kolegům do práce, pak ho chutnala moje rodina a všichni to strašně chválili  a říkali, že je to výborné! Takže Highly recommended! :)
Postup:
Připravte si 1 ks banánu, 2 lžíce kokosového oleje, 80 g strouhaného raw kokosu, 10 g kakaa a nebo karobu (dle chuti) a 2 lžíce agáve sirupu (nebo jiného raw sladidla dle chuti).
Tohle všechno smíchejte dohromady (banány pečlivě rozmačkejte) a máte těsto, kterým pak plníte formičky (můžete z toho dělat i kuličky a pak je obalit v kokosu). Vložte do lednice a máte výborné Raw cukroví bez přidaného cukru! Dejte si akorát pozor na to, aby vás to nesvádělo sníst toho hromadu, i přestože k přípravě byly použity pouze dobré a zdravé suroviny, stále v sobě obsahují tuky a sacharidy a všeho moc škodí. Takže abyste mi pak nepsali, že jste jedli mé zdravé vánoční cukroví a stejně jste přibrali :D. Mějte se krásně! S láskou Simi